Stylový a praktický stůl pro váš počítač – Tempo Kondela PC stůl PLATON v bílo-tmavě šedé barvě


Moderní počítačový stůl PLATON je vyrobený z kvalitního materiálu v podobě fóliované dřevotřísky.

Stůl Tempo Kondela PC stůl PLATON je moderní počítačový stůl, který je vyrobený z kvalitního materiálu v podobě fóliované dřevotřísky. Tento stůl je velice praktický, takže si s ním snadno poradí každý uživatel.

V barevném provedení bílá a tmavě šedá.

Barevné provedení tohoto počítačového stolu je velice atraktivní. S kombinací bílé a tmavě šedé barvy se hodí k různým interiérům.

Obsahuje šuplík a větší otevřený prostor pro odkládání dokumentů.

Základem celého stolu je dostatek prostoru pro uložení všech vašich nezbytných dokumentů a papírů. Perfektně sem zapadne také váš počítač.

Ve vrchní části stolu naleznete také nástavbu, která je prakticky postavena na vrchní části stolu.

Ve vrchní části počítačového stolu naleznete praktickou nástavbu. Ta je velice praktická pro drobné předměty, které potřebujete mít neustále po ruce.

Na nástavbě počítačového stolu vás potěší police spolu s místem, které poslouží jako nástěnka pro odkládání předmětů.

Na nástavbě počítačového stolu je umístěna policová jednotka, která slouží jako uložiště pro různé kancelářské potřeby. Kromě policové jednotky je zde také místo pro kancelářskou nástěnku.

Na levé straně stolu naleznete kontejner spolu se zásuvkou.

Na levé straně počítačového stolu se nachází kontejner spolu se zásuvkou. Tyto úložné prostory jsou velice praktické pro všechny vaše kancelářské potřeby.

Ke stolu je možné vybrat i některou z našich kancelářských židlí.

K stolu Tempo Kondela PC stůl PLATON si můžete dokoupit i některou z našich kancelářských židlí. Ty jsou navržené speciálně pro tento styl stolu.

Dodáváno v demontu.
Stůl Tempo Kondela PC stůl PLATON je dodáván v demontu. V balení najdete všechny potřebné díly a šrouby pro jeho sestavení. Pro snadné sestavení stolu doporučujeme využít služeb našich odborníků.

Tempo Kondela PC stůl PLATON

Pokud hledáte moderní a praktický počítačový stůl, můžete vsadit na stůl Tempo Kondela PC stůl PLATON. Tento stůl vás potěší nejen svým moderním designem, ale i praktickými úložnými prostory pro dokumenty a kancelářské potřeby. K tomuto stolu si můžete dokoupit i některou z našich kancelářských židlí, které jsou navržené speciálně pro tento styl stolu.

Pro více informací o stolu Tempo Kondela PC stůl PLATON navštivte naši webovou stránku.