Vanová baterie Hansgrohe Vivenis bez podomítkového tělesa chrom – novinka!


Nová vanová baterie bez podomítkového tělesa od Hansgrohe

Pro milovníky koupání a relaxace máme skvělou novinku – pákovou podlahovou vanovou baterii bez podomítkového tělesa od renomovaného výrobce Hansgrohe. Novinka je k dispozici v chromovém provedení, aby krásně ladila s vaší koupelnou, a s průtokem baterie 21,3 litrů/minutu zajistí rychlou a pohodlnou úpravu teploty vody.

Bezpečné a jednoduché použití

Tato vanová baterie je navržena s důrazem na bezpečnost a jednoduchost použití. Díky ergonomickému tvaru páky lze jednoduše měnit teplotu vody i bez ohledu na to, zda sedíte nebo stojíte. Baterie je vybavena také spínacím ventilu, díky kterému lze snadno a rychle přepínat mezi vanou a sprchou.

Jednoduchá instalace

Vanová baterie Hansgrohe Vivenis bez podomítkového tělesa je navržena tak, aby se její instalace dala provést velmi snadno a rychle. Nevýhodou mnoha koupelen je nutnost instalace podomítkového tělesa pro ovládání vodovodních ventilů. S touto vanovou baterií už ale nemusíte nic takového řešit – stačí ji jednoduše připevnit k podlahové vodovodní přípojce přímo pod vanou.

Spousta způsobů, jak se těšit z pohodlí a relaxace ve vaně

S touto novou vanovou baterií od Hansgrohe si můžete užívat svou vanu jednodušší a rychlejší. Kromě toho, jsou k dispozici další doplňky od Hansgrohe, jako například kabelový anti-brizgař nebo speciální lučík pro instalaci v obkladech, které usnadňují a zjednodušují používání vanové baterie a umožňují vám si užít vany daleko více, než kdy předtím.

Ilustrační obrázek vanové baterie

Přemýšlíte o tom, že vylepšíte svou koupelnu a dopřejete si více luxusu? Vanová baterie Hansgrohe Vivenis bez podomítkového tělesa chrom je pro vás skvělou volbou!

Zjistit více o nové vanové baterii