Elegantní šatní skříň Rita W2 s zrcadlem a délkou 200cm v bílé barvě

Pokud hledáte krásnou a praktickou šatní skříň, která bude nejen užitečná, ale i skvěle vypadat v místnosti, určitě se podívejte na šatní skříň Rita W2 se zrcadlem od výrobce Skvělý nábytek. Tato skříň je vyrobena tak, aby uspokojila všechny Vaše nároky na úložný prostor, ale zároveň aby vypadala nádherně a elegantně.

Posuvná šatní skříň Rita se zrcadlem

Jedním z hlavních a zároveň nejvýraznějších prvků této šatní skříně je skvěle umístěné zrcadlo. Mít zrcadlo na šatní skříni není nic nového, ale v kombinaci s bílou barvou a elegantním designem, vypadá velice působivě.

Skříň je řešena jako posuvná, takže pro její otevření není třeba mít kus volného místa před ní. Stačí ji posunout a skrytý úložný prostor se Vám odkryje.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Aby šatní skříň byla co nejvíce funkční a efektivní, výrobce Skvělý nábytek na ni myslel i z hlediska úložného prostoru. Skříň disponuje různými typy polic, závěsnými tyčemi a dalšími úložnými prostory, které Vám umožní snadno a rychle se orientovat ve Vašich oblečeních a doplňcích.

Nadčasové barvy a jednoduché linie

Elegance a nadčasovost jsou hlavní prvky, které charakterizují šatní skříň Rita W2 od Skvělého nábytku. Bílá barva a rovné linie jsou takovou kombinací, které se hodí do každého moderního interiéru.

Parametry skříně

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

Čela: MDF deska tl. 18 mm s viditelným frézováním

Madla: ve zlaté barvě

Posuvný systém: BIMAK

Povrchová úprava: hrany odolné proti poškození s 0,5 mm silnou PVC dýhou

Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 200x200x62 cm

Pro případ, že byste si chtěli zakoupit šatní skříň Rita W2 se zrcadlem, doporučujeme Vám navštívit internetový obchod Skvělý nábytek na adrese www.skvelynabytek.cz. Tento obchod nabízí široký sortiment nábytku od kvalitních výrobců a různých velikostí a typů. Uvidíte, že Vaše nová šatní skříňh Rita W2 bude přesně taková, jakou jste si přáli.

Satní skříň Rita W2 s zrcadlem

Satní skříň Rita W2 - vnitřní uspořádání