Novinka od VIVALDI: Televizní stolek LINE 140 v dubu artisan/grafitu


Minimalistický tvar a teplé barvy

Stolek LINE 140 potěší svým minimalistickým tvarem a barvami. Teplé barvy vytváří místnost útulnou. Díky jednoduchým tvarům se hodí téměř do každého obývacího pokoje.

Funkční rozdělení

Je symetricky rozdělen na otevřenou a uzavřenou část. V prvním z nich najde své místo veškeré vybavení pracující s televizorem, zatímco za otevíratelnými dvířky můžete schovat všechny předměty, které nechcete nechat na očích.

Moderní provedení

Moderní TV stolek je proveden v matném provedení s barvou dub artisan a dekorativním pruhem v barvě grafit. Rozměry stolku jsou ŠxVxH: 140x35x40 cm a materiál je 16mm laminovaná deska. ABS hrany zvyšují odolnost nábytku proti poškození a podstava je opatřena protiskluzovými nožičkami. Systém otevírání je push to open a zahrnuje otvor pro kabeláž.

Jednoduchá montáž

Stolek je dodáván v demontu a součástí balení je montážní návod. Záruka na tento produkt od společnosti VIVALDI je 24 měsíců.

Odkaz na tento produkt můžeš najít zde.

Televizní stolek LINE 140

Celkově se jedná o moderní, funkční a atraktivní stolek pro každý obývací pokoj s televizorem. Pokud hledáš nábytek, který dokáže skvěle sloužit a zároveň působit stylově, pak je LINE 140 od VIVALDI tou správnou volbou.