Nová volně stojící vana Kaldewei Centro Duo Oval 180×80 cm – luxusní design a kvalitní smaltovaná ocel

Kaldewei Centro Duo Oval

Pro milovníky luxusních koupelen a jedinečného designu přinášíme novou volně stojící vanu Kaldewei Centro Duo Oval. Tato vana zaujme nejen svým působivým vzhledem, ale také kvalitním materiálem, kterým je smaltovaná ocel.

Smaltovaná ocel je pro výrobu luxusních koupelnových doplňků stále častěji využívána. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který je odolný proti poškrábání, korozi a mnohým chemikáliím. Díky své hladké a lesklé povrchové úpravě se o něj snadno stará a dlouho vydrží v perfektním stavu.

Perl-Effekt

Kaldewei Centro Duo Oval - Perl-Effekt

Jedinečnou vlastností této nové vany je Perl-Effekt. Jedná se o povrchovou úpravu, díky které se voda snadno skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Díky tomu je čištění vany velice snadné a rychlé.

Vlastnosti vany

Vana má rozměry 180×80 cm, což je dostatečně velký prostor pro pohodlnou relaxaci po náročném dni. Balení však neobsahuje madlo, nožičky ani podhlavník, jelikož tato volně stojící vana se umisťuje přímo na podlahu a je vhodná pro lidi, kteří mají koupelnu vybavenou moderním nábytkem a doplňky.

Přečtěte si více o této luxusní vaně na maliboo.cz.