Sedací souprava Santi Corner: Orientace pravého rohu


Využijte naší slevové akce na tuto soupravu!

Akce je platná pro potah na fotografii

Moderní rohová sedací souprava Santi je ideální volbou pro každou moderní domácnost. Tato oblíbená sedací souprava se pyšní nejen svým designem, ale také kvalitním zpracováním. Díky tomu je velmi odolná a vydrží vám i po mnoho let.

Sedací souprava Santi Corner

Tato rohová sedací souprava je navíc rozkládací s pružinovým jádrem, které je vyplněno pružinami Faliste v kombinaci s HR pěnou. Tyto pružiny poskytují velmi pohodlné sezení, které budete ocenit každý den. A nejen to, díky funkci polohování záhlavníků si můžete nastavit dokonalou polohu pro pohodlnou relaxaci.

Součástí nabídky je také potah v provedení světle šedé žinilky Fancy 96, který dává celé sedací soupravě moderní a elegantní vzhled.

Tuto sedací soupravu dodáváme v provedení s pravým nebo levým rohem, takže si můžete vybrat, jaký roh vám doma nejvíce vyhovuje. Rozměry této sedací soupravy jsou 256x235x93-103cm, kdy po rozložení získáte plochu o velikosti 184x124cm, což je dostatečně velká plocha na to, abyste si na ní mohli pohodlně lehnout a relaxovat.

Využijte nyní naší slevové akce a pořiďte si tuto kvalitní sedací soupravu za výhodnou cenu!

Pokud byste si přáli jiný potah, můžeme vám nabídnout větší výběr v našich kamenných prodejnách. V našem e-shopu je nabídka potahů omezená, ale v kamenných prodejnách si můžete vybírat z mnohem většího sortimentu.

Navštivte naši stránku a pořiďte si svou novou sedací soupravu již dnes!