Stolová sestava VeGA COTSWOLD SET 6 od V-Garden – skvělé řešení pro venkovní posezení!


Luxusní masivní stolová sestava šesti křesel a stolu z odolného a trvanlivého dřeva severské borovice

Stolová sestava VeGA COTSWOLD SET 6 od V-Garden je skvělým řešením pro vaše venkovní posezení. Tato luxusní masivní sestava se skládá ze šesti křesel a stolu, vše z odolného a trvanlivého dřeva severské borovice. Odolné dřevo a velmi robustní konstrukce řadí tuto sestavu mezi nejmasivnější výrobky ve své kategorii na trhu.

Odolnost dřeva severské borovice

Díky chladným klimatickým podmínkám severská borovice pomaleji roste a tudíž jsou její letokruhy hustější a dřevo odolnější. Námi nabízený nábytek je mořen speciální technologií a povrchově ošetřený speciální lazurou na vodní bázi, která je šetrná k životnímu prostředí. Tato lazura pomáhá zviditelnit strukturu dřeva a zároveň poskytuje ochranu proti počasí, škůdcům nebo drobným poškozením.

Rozměry stolu a křesel

Rozměr stolu VeGA OSCAR: 150×88×74 cm
Rozměr křesla VeGA COTSWOLD: 59×64×91 cm

Atraktivní design a ergonomická konstrukce

Zahradní nábytek VeGA COTSWOLD SET 6 se vyznačuje atraktivním designem, robustní a ergonomickou konstrukcí a pečlivým zpracováním. Stůl a křesla jsou dodávány v rozebraném stavu a jsou pečlivě zabaleny do kartonů. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč a jednoduchý montážní návod – montáž je snadná.

Závěr

Pokud chcete mít skutečně luxusní masivní zahradní nábytek a ohromit známé, přátele nebo i rodinu, zvolte sestavu VeGA COTSWOLD. Vyznačuje se velkou odolností a dlouhou životností. Nábytek ze severské borovice se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je při použití vhodné impregnace odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, bude vám sloužit spousty let.

Možnost přiobjednat podsedáky.

Zajímá vás tato sestava? Můžete si ji objednat na webových stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/v-garden-stolova-sestava-vega-cotswold-set-6 a těšit se na to, že budete mít na své zahradě nejkrásnější posezení.