Keramické hrnky SHINEY 0,27 l – set 4 ks


Zlatý lesk v každé domácnosti

Keramické hrnky SHINEY jsou tou správnou volbou pro ty, kteří milují zajímavý design a krásné zpracování. Sada 4 kusů je skvělým společníkem při relaxaci po náročném dni.

Objem hrnku je 0,27 litru, což je ideální velikost na velkou porci vašeho oblíbeného nápoje. Samozřejmě hrnek lze použít na horké i studené nápoje. Hodí se na kávu, čaj, kakao, ale i na džus nebo ledovou kávu.

Keramický lesk

Hrnek SHINEY s sebou přináší krásný zlatý lesk, který mu dodává nádech elegance. Proto může být skvělým doplňkem vaší kuchyně. Design hrnku je moderní, ale zároveň i nadčasový. Vynikne na každém stole.

V balení najdete 4 hrnky, které jsou krásně zabalené v dárkovém balení. Proto jsou ideálním dárkem pro vaše blízké nebo rodinu.

Jednoduchá údržba

Hrnek SHINEY lze bez problémů umýt v myčce na nádobí. Díky keramickému materiálu se nepoškrábe a zachová si svůj zlatý lesk i při častém používání.

Vychutnejte si váš oblíbený nápoj v krásném a nadčasovém hrnku SHINEY. Objednejte si teď svoji sadu 4 ks hrnků a ozdobte svou kuchyň kousek po kousku.