Kovový vánoční strom s 25 teple bílými LED a černým designem – dokonalá dekorační ozdoba pro svátky!

Vybrat to správné dekorativní osvětlení někdy nemusí být zrovna snadným úkolem. A Vy přece toužíte vyzdobit na Vánoce svůj byt, či dům originálně a neokoukaně. Pokud hledáte nevšední doplněk k Vánoční výzdobě, může být světelný strom s 25 LED diodami přesně tím, co potřebujete.

Teple bílá barva pro dokonalý vánoční pocit

Světelný strom s 25 teple bílými LED diodami rozhodně nebude fádním dekorativním doplňkem. Jen si představte, jak se Vaši hosté budou kochat zářivým stromem v pokoji. Celková výška stromu je 42 cm a šířka je 27 cm. Vodorovné tyče jsou opatřeny celkem 24 filigránovými přívěsky (hvězdičky, srdíčka, sněhové vločky, andělé), které dodají světlu dokonalý odlesk.

Kovový design pro luxusní vzhled

Světelný strom má kovový design s prezentabilním efektem, který dokonale ladí se širokým spektrem interiérových stylů. Bezproblémově se hodí do jakéhokoliv prostředí a Vaši návštěvníci se budou těšit z pohledu na tuto stříbrnou krásu.

Technické údaje nezklamou

Světelný strom má 25 teple bílých LED diod, výšku 42 cm, šířku 27 cm a délku napájecího kabelu 30 cm. Světelný strom nabízí ochranu IP 20 pro vnitřní použití, časovač a bateriový provoz na 2x AA baterie (nejsou součástí balení). Svou elegancí a světelným výkonem jistě potěší nejen Vás, ale i Vaše blízké.

Vánoční kovový dekorativní strom nyní skladem

Pokud se rozhodnete pro tento luxusní dekorativní prvek, můžete si jej objednat na adrese: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/vanocni-kovovy-dekoracni-strom-25-led-teple-bila-cerny. Obsah balení je limitován na jednu položku – světelný strom.

Užijte si vánoční čas s kovovým stromem, který rozzáří Vaši výzdobu a jistě potěší celou rodinu.