Kocot kids – Babydreams víla: Dětská postel s motýlkovým designem v bílé barvě (70×140) – bez šuplíků a matrace

Dětská postelPostel okouzlí každou malou princeznu, ve které bude mít sny o pohádkových bytostech. Dobře promyšlená řešení a barevné možnosti byly navrženy tak, aby podněcovaly představivost bez omezení.

Vyrobeno z kvalitní nábytkové desky

Jednolůžko se zábradlím je vyrobeno z kvalitní nábytkové desky tloušťky 18 mm. Z důvodu bezpečného používání jsou všechny hrany zaoblené a čela jsou navíc zajištěna pryžovým profilem.

Maximální nosnost postele 100 kg

Maximální nosnost postele je 100 kg. Postel je oboustranná, díky možnosti instalace šuplíku a zábradlí na libovolnou stranu. Má pohyblivou zábranu, kterou lze nasadit při spánku a sundat při hraní.

Dvoukomorová zásuvka a pěnová matrace

Sada obsahuje pružný flex rám vyrobený z březových lamel. Volitelně obsahuje dvoukomorovou zásuvku vybavenou kolečky, která usnadňují její vysouvání. Dále si můžete postel objednat i s pěnovou matrací.

Dětská postel s motýlyS ohledem na pohodlí při montáži postel obsahuje intuitivní obrázkový návod. Hmotnost postele je 48 kg.

Rozměry

  • 70×140 cm
  • 80×160 cm
  • 80×180 cm

Pokud se Vám líbí tato dětská postel Kocot kids – Babydreams víla v bílé barvě s motýlkovým designem, objednejte si ji na této stránce.