Kovový tác Hammer od BePureHome – stylový doplněk pro každý interiér!


O PRODUKTU

Kovový tác HAMMER od holandského výrobce designového nábytku BePureHome. Tác HAMMER má průměr 50cm, výšku 6cm s okraji a použitý materiál je 0,1cm tenký. HAMMER je vyroben z kovu s nedokonalým povrchem v barvě mosazi. Skvělý doplněk pro Váš jídelní stůl, kuchyní linku nebo konferenční stolek.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Stylový design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiály
  • ✅ Široké využití

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Rozměry tácu: 50x50x5cm

Materiál tácu: kov

Barva tácu: mosaz

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: pravidelně pečovat mokrým hadříkem.

Kovový tác Hammer od BePureHome

Pokud hledáte kousek, který vám dodá interiéru na eleganci a stylu, zvolte kovový tác Hammer od BePureHome. Průměr 50 centimetrů a výška 6 centimetrů s okraji z něj dělají univerzální doplněk do jakékoliv místnosti. Ideální pro vystavení dekorací, na nějž můžete postavit vázičky, svíčky nebo nápojový set, který z něj udělá skvělý podnos pro vaše hosty.

Tento kovový tác je vyroben z velmi tenkého kovu s nedokonalým povrchem v mosazné barvě, což mu propůjčuje dojem elegance a luxusu. Tento výrobek má nejen krásný vzhled, ale i skvělé zpracování. Kvalitní materiály, z nichž je tác vyroben, zajišťují jeho trvanlivost, takže se na něj budete moci těšit ještě dlouho.

Tento kovový tác je perfektním dárečkem pro každou moderní domácnost. Koupit jej můžete na stránkách sidonia.cz za skvělou cenu.