Bílý stojan na deštníky s dřevěnou policí Yamazaki Tower – elegance a praktičnost v jednom kusu nábytku

Vneste do svého domova moderní atmosféru s doplňky prémiové japonské značky Yamazaki. Ty vynikají mimořádnou kvalitou zpracování, praktičností a elegantním designem v minimalistickém duchu.

Bílý stojan na deštníky s dřevěnou policí Yamazaki Tower

Stojan z kolekce Tower

Je ideálním doplňkem do předsíně či vstupní haly. Poskytne vám prostor pro zavěšení vašich deštníků i jiných drobností. Odolná konstrukce je vyrobena z lakovaného kovu, vrchní dřevěná police je vhodná k odkládání klíčů či k vystavení dekorací.

S jistotou vás ohromí kombinace mapování stylu a dokonalosti v praktičnosti. Stojan na deštníky s dřevěnou policí Yamazaki Tower je ergonomický a designový kousek, který by stál v každé moderní domácnosti. Svatyní, která uchovává čistotu a minimalismus.

Stojan má bílou barvu, což mu dodává čistý a jasný vzhled, což je typické pro japonský minimalismus. Kromě designu stojan nabízí řešení pro organizaci vaší předsíně. Na stojanu najdete přidělanou drátěnou mřížku, na které si můžete pověsit drobnosti, jako jsou klíče nebo řetízky. Prostor pro deštníky, který je důvodem pro nákup, se nachází pod dřevěnou policí.

Elegance a praktičnost v jednom kusu nábytku

Vynikající Yamazaki Tower deštníkový stojan není jen praktický, ale i velmi elegantní. Jeho jednodušší forma a bílé provedení z něj dělají stylou ikonu. Vstupní hala je první místnost, na kterou lidé během návštěvy vašeho domova narazí. Proto by měla být vkusně a moderně vyzdobena. Pokud budete mít v předsíni Yamazaki Tower stojan na deštníky s dřevěnou policí, vypadá to velice elegantně a moderně.

Přidejte do svého života kousek moderního nábytku přímo z Japonska. Yamazaki Tower deštníkový stojan s dřevěnou policí udělá z vaší předsíně moderní, vkusnou a elegantní místnost. Objednejte si ho ještě dnes na nabytekted.cz.