Novinkou v ložnici: Postel Casarredo TIFFANY v šedé barvě ve velikosti 90×200 cm

Elegantní postel originálního vzhledu s krásným prošíváním se stala novinkou v naší nabídce. Postel Casarredo TIFFANY v šedé barvě ve velikosti 90×200 cm je vhodná do každé ložnice či dětského pokoje.

Konstrukce postele

Konstrukce postele je potažena látkou v šedé barvě, což dodává posteli velmi moderní a stylový vzhled. Postel má klasický lamelový rošt, který je součástí postele a je umístěn v plastových pouzdrech.

Pro tuto postel je nutné doobjednat matraci o rozměrech 90 x 200 cm.

Doprava a montáž

Naše postele dodáváme v demontovaném stavu. Montáž postele je velmi snadná a není třeba mít žádné speciální nástroje. Díky našim návodům na montáž postele Vám bude stačit jen pár málo kroků a postel bude připravena k použití.

Nezapomeňte, že tuto krásnou postel Casarredo TIFFANY v šedé barvě ve velikosti 90×200 cm můžete zakoupit přímo na našich stránkách zde.

Kvalita postele

Kvalita našich postelí je u nás na prvním místě. Proto se při výrobě postelí snažíme vybírat pouze ty nejkvalitnější materiály. Naše postele jsou navíc testovány a prověřeny našimi odborníky, takže máte jistotu, že si u nás zakoupíte postel, která Vám bude sloužit mnoho let.

Postel Casarredo TIFFANY v šedé barvě ve velikosti 90x200 cm

Zdroj obrázku: Atcomplet.cz

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si krásnou, moderní a velmi stylovou postel Casarredo TIFFANY v šedé barvě ve velikosti 90×200 cm již dnes!