Stylová černá vysoká baterie Rea STORM pro moderní koupelny

Vysoká umyvadlová baterie Rea STORM na první pohled zaujme neotřelým designem a funkčností. Odolnost a dlouhou životnost garantuje kvalitní mosaz, ze které je baterie vyrobena. Díky speciální fázi galvanického pokovování je její povrch pokryt celistvým a hladkým povlakem v matné černé barvě. Pákové ovládání baterie usnadňuje každodenní hygienu. Součástí jsou montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu

Typ baterie: umyvadlová

Materiál: mosaz

Typ hlavy: keramická

Barva: černá

Povrchová úprava: mat

Technologie nátěru: galvanické pokovování

Způsob montáže: na umyvadlo/na desku

Průměr připojení: 3/8 palce

Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu

Výška: 29,5 cm

Délka hubice: 13,5 cm

Chcete-li své koupelny přidat trochu stylu a individuality, pak je tato vysoká umyvadlová baterie Rea STORM tou pravou volbou. Celistvý a hladký povlak v matné černé barvě společně s keramickou hlavou činí z této baterie líbivý a moderní doplněk vaší koupelny. Pokud hledáte spolehlivost a kvalitu, pak této baterii můžete věřit.

Tento výrobek si můžete zakoupit na stránkách https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/vysoka-umyvadlova-baterie-rea-storm-cerna a to za velmi výhodnou cenu. Samozřejmě na této stránce naleznete také další umyvadlové baterie STORM.

Baterie Rea STORM

Umyvadlová baterie Rea STORM se hodí pro moderní koupelny v minimalistickém designu. Jde o ideální volbu pro všechny, kdo hledají zajímavý a funkční doplněk do svých koupelen. Její černá barva dokáže interiér osvěžit a udělat z něj modernější prostor.

Její odolnost a životnost jsou zaručeny kvalitní mosazí, ze které je baterie vyrobena. Díky technologii galvanického pokovování má celistvý, hladký a matný povlak. Pákové ovládání baterie zase usnadňuje každodenní hygienu.

Moderní koupelna s baterií Rea STORM

Koupelna by měla být místem, kde se lidé cítí pohodlně a relaxovaně. Moderní design a kvalitní materiály mohou pomoci takovou atmosféru vytvořit. Vysoká umyvadlová baterie Rea STORM s černou barvou jistě dokáže dodat do koupelny styl a originalitu.

Vzhledem k její modernímu designu si můžete být jisti, že vás tato baterie dlouho neomrzí a stane se zajímavým detail této místnosti.