Nová kolekce textilu – Livetastic VÁLENDA s rozměry 220/93/100 cm


Nová kolekce textilu – Livetastic VÁLENDA

Popis produktu

Livetastic VÁLENDA je nová kolekce textilu, která vás ohromí svou kvalitou a designem. Jedná se o luxusní sedací soupravu s rozměry 220/93/100 cm, která zaručeně okoření váš interiér. Tento kus nábytku je online only a lze jej zakoupit pouze na této adrese. Souprava je vyrobena z kvalitní textilie a garance její kvality je dána její výrobou v Evropě.

Barvy a materiály

Na výběr je ze dvou barev – Bez:MALMO 01 a 2 ZIKI MALMO 63. Oba odstíny jsou velmi elegantní a každý si vybere podle svého vkusu. Materiál je velmi kvalitní a odolný vůči oděru, takže se nemusíte bát, že by se rychle opotřeboval. Vnitřní část sedáku je tvořena bonellovou pružinou a výškově nastavitelným lamelovým roštem, což zaručuje maximální pohodlí a podporu pro vaše záda.

Doporučené kombinace

Soupravu Livetastic VÁLENDA doporučujeme kombinovat s moderním nábytkem z kovu nebo skla. Kombinace s ostatním textilním nábytkem v tomto stylu je také velice úspěšná. Dokonale se hodí do prostorných obývacích pokojů, kde je dostatek místa na rozložení.

Cena

Cena této úžasné sedací soupravy je trochu vyšší, ale vzhledem k její skvělé kvalitě a designu, se jedná o investici na dlouhá léta. Za tento produkt zaplatíte 37 990 Kč s DPH.

Závěr

Livetastic VÁLENDA je naprosto neodolatelná sedací souprava s neuvěřitelnou kvalitou a luxusním vzhledem. Tuto krásnou soupravu si můžete zakoupit pouze na této adrese a do vašeho domova tak může přinést kousek luxusu, který si zasloužíte.

Livetastic VÁLENDA