Houpací síť AmeliaHome Lazara – více barev, rozměr 240×80 cm

Houpací síť AmeliaHome Lazara je skvělým doplňkem pro váš domov nebo zahradu. Tuto houpací síť vyrábí značka AmeliaHome a vyniká svou vícebarevnou kombinací – modrou, zelenou a tmavě modrou. Její provazek je také v modré barvě, což tuto síť dělá velmi elegantní.

Specifikace produktu:

Barva: vícebarevná (modrá, zelená, tmavě modrá)

Barva provázku: modrá

Materiál: 65% bavlna, 35% polyester

Nosnost: 150 kg

Značka: AmeliaHome

Péče: Pro výrobu této houpací sítě byla použita směs 65% bavlny a 35% polyesteru. Pro praní síť prát při maximální teplotě 30 stupňů Celsia a nebělit. Síť není vhodná pro žehlení a sušení v bubnové sušičce se doporučuje na nejnižší teplotě.

Rozměry produktu jsou včetně provazů. Díky tomu máte jistotu, že komponenty budou perfektně sedět a houpací síť bude stabilní a bezpečná pro všechny uživatele.

Další informace:

Houpací síť Lazara je vybavena dřevěným trámem v přírodní barvě. To dává této houpací síti jedinečný a rustikální vzhled, který si zamilují všichni, kteří touží po spojení moderního designu s tradičními prvky. Tento produkt je vynikající volbou pro každého, kdo touží po skvělém relaxačním zážitku a dodá svému bydlení nebo zahradě něco navíc.

Pokud hledáte houpací síť AmeliaHome Lazara, můžete si ji objednat na adrese https://www.bestnabytek.cz/produkt/ameliahome-houpaci-sit-lazara-vicebarevna-velikost-240m80 a užívat si své chvíle odpočinku s tou největší pohodou.

Houpací síť Lazara

Nečekejte a užijte si relaxaci v pohodlí této fantastické houpací sítě!