Medově žlutá sametová podnožka – krása pro každý interiér


Pokud jste fanoušci kvalitního designu a hledáte něco jedinečného pro Váš obývací pokoj, nebo kancelářské prostory, máme pro Vás skvělou tip. Objednejte si medově žlutou sametovou podnožku Shel od značky Ghado, která Vám nejen dodá pocit luxusu a eleganci, ale také Vám poskytne potřebný odpočinek při Vaší práci, nebo relaxaci.

Kvalita a trvanlivost

Na této podnožce si určitě zakoušíte vysoce kvalitní materiály, které Velmi rezistentní na nadměrné používání. Martindale čalounění s velvet touch vám přinesou příjemné pocity a komfort pro váš odpočinek či relaxaci. Dřevěná konstrukce podnožky Shel je vyrobená z pevného dřeva a garantuje Vám trvanlivost a také stabilitu.

Skvěle se bude hodit do interiéru

Medově žlutý samet je velmi trendy materiál a dokonale zapadá do interiéru jak moderního stylu, tak i do klasického interiéru. Pokud máte světlý interiér nebo nábytek, jako jsou pohovky a křesla Shel, tak Vám medově žlutá podnožka bude sedět perfektně k Vaší současné výbavě.

Na zakázku

Podnožka Shel se vyrábí na zakázku dle vašich požadavků. V případě, že nejste s produktem spokojeni, můžete ho vrátit ale podléhá individuálnímu hodnocení dle odstavce 3.6 obchodních podmínek.

Doporučení pro čištění

Abyste si zachovali krásu a kvalitu medově žluté podnožky Shel co nejdéle, doporučujeme čistit jí bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě a vysavačem s vhodným nástavcem.

Medově žlutá podnožka Shel

Pokud vám tento produkt zaujal, nenechte si ujít nadčasovou krásu, kterou nabízí Ghado a objednejte si medově žlutou sametovou podnožku Shel právě teď!

Objednat podnožku Shel