Koberec Universal Parma Abstract: Moderní design v rozměrech 160 x 230 cm

Koberec je neodmyslitelnou součástí každého interiéru a výběr toho správného není vůbec snadné. Pokud hledáte moderní kousek s nezaměnitelným vzhledem, značka Universal přináší koberec Parma Abstract. Koberec o rozměrech 160 x 230 cm skvěle zapadne do větších obývacích pokojů, ale i do prostorných ložnic.

Nezaměnitelný design

Koberec Parma Abstract se vyznačuje moderním vzhledem, který okouzlí nejednoho návštěvníka. Jeho nevšední motiv si získá vaše srdce a dodá vašemu interiéru nový rozměr. Právě tento koberec je dokonale sdílný s každým nábytkem a dodá mu nezaměnitelnou atmosféru.

Vysoká odolnost proti oděru a elasticita vláken

Polypropylenový koberec od značky Universal disponuje velkými přednostmi, mezi které patří vysoká odolnost proti oděru a elasticita vláken. Díky tomu vám koberec vydrží mnoho let a bude vypadat jako nový. Navíc, díky speciálnímu zpracování, se snadno udržuje a nevznikají na něm žádné oděrky či oděrné stopy.

Vhodný pro místnosti s podlahovým topením

Koberec Parma Abstract se skvěle hodí do místností s podlahovým topením. Díky vysokému koeficientu tepelné vodivosti sálá teplo z podlahy do místnosti mnohem rychleji a rovnoměrněji než u jiných koberců. Tento fakt ocení hlavně v zimním období, kdy se vám do pokoje bude rychleji dostávat teplo.

Přemýšlíte o koupi kobereče Universal Parma Abstract? Pak se určitě podívejte na tuto stránku, kde si můžete vybrat z mnoha variant toho správného kousku.

Závěr

Výběr správného kobereče může být velmi náročný, proto je důležité si dobře rozmyslet, co by vám vyhovovalo nejvíce. Pokud hledáte kousek, který je moderní, odolný a skvěle se hodí do místnosti s podlahovým topením, doporučujeme značku Universal a její koberec Parma Abstract o rozměrech 160 x 230 cm. Vyberte si svůj oblíbený motiv a udělejte s ním svůj interiér nezapomenutelným místem!