Komfortní MATRACE Materasso ve velikosti 90/200 cm

MATRACE, 90/200 cmmůže být vysokou prioritou pro každého, kdo si potrpí na zdravý spánek a pohodlí. Kvalitní a pohodlná matrace dokáže totiž ovlivnit nejen spánek, ale i celkovou pohodu a zdraví. Pokud hledáte takovou matraci, může vám být nápomocen produkt Materasso, který nabízí skvělou volbu pro každého, kdo se rozhodl upgradovat svou postel a tím i kvalitu svého spánku.

90X200 CM, VYSKA 24 CM

Tato matrace se vyznačuje velikostí 90 x 200 cm a výškou 24 cm. Tyto parametry ji činí vhodnou pro každého, kdo má rád prostornou postel a zároveň si potrpí na maximální pohodlí. Díky tomu, že je matrace vyrobená z kvalitních materiálů, může se pochlubit velkým množstvím vlastností, které přispívají ke komfortu spánku.

Materasso matrace

MINDFOAM PENA, CELLFLEX – PENA, VISCOSE POTAH

Mezi nejdůležitější vlastnosti této matrace patří použité materiály. Jde především o mindfoam pěnu a cellflex pěnu, které společně tvoří jádro matrace. Tyto materiály jsou výborným řešením pro každého, kdo si přeje kvalitní a zdravý spánek. Mindfoam pěna se dokáže přizpůsobit tvaru těla a tím podpořit správnou polohu páteře. Cellflex pěna zase zajišťuje optimální ventilaci a pružnost celé matrace.

Mindfoam pěna

Další vlastností této matrace je její viskózový potah. Tento potah je velmi příjemný na dotek a dokáže se přizpůsobit tvaru těla. Navíc je i antibakteriální a hypoalergenní, takže je vhodný pro každého, kdo trpí alergiemi nebo astmatem. Potah je rovněž snímatelný a možno ho prát v pračce na 40 °C.

Viskózový potah

Tuto kvalitní matraci si můžete pořídit za velmi výhodnou cenu. Na internetovém obchodě Nábytek levněji ji aktuálně pořídíte za slevněnou cenu, tak neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve. Díky této matraci si užijete pohodlný a zdravý spánek, na který nezapomenete.