Nově příchozí: Regál TEMPO ASISTENT NEW 001 v třešňovém provedení s elegantním tempem Kondela

Regál TEMPO ASISTENT NEW 001 je elegantním a praktickým doplňkem pro každou místnost. Vysoký policový regál je vyroben z laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení třešeň. Je součástí stylové sestavy TEMPO ASISTENT, která je vhodná na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.

Provedení

Regál TEMPO ASISTENT NEW 001 disponuje celkem 5 policemi, které poskytují dostatek prostoru pro uskladnění knih, dokumentů, kancelářských potřeb a dalšího vybavení. Díky elegantnímu tempu Kondela je tento regál působivým nábytkovým prvkem, který dodá vaší místnosti luxusní vzhled.

Sestavení

Komponenty ze sestavy TEMPO ASISTENT se objednávají jednotlivě. Sestavu si tak můžete seskládat zcela podle vlastních představ a potřeb. Celkový přehled všech komponentů a jejich variant naleznete v kategorii „Související“.

Regál TEMPO ASISTENT NEW 001 je velmi snadno sestavitelný. Všechny potřebné díly jsou součástí balení, včetně podrobného návodu k montáži. Pokud vás sestavení regálu stále napadá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme podrobné rady a tipy, jak sestavení zvládnout rychle a bez potíží.

Dodání

Zboží je dodáváno v demontu. Po objednání vám bude dodáno balení s všemi potřebnými díly a návodem k montáži. Je velmi důležité zkontrolovat kompletnost balení při převzetí zásilky. V případě, že by nějaká část chyběla, kontaktujte nás ihned. Vyřešíme situaci co nejdříve.

Regál TEMPO ASISTENT NEW 001 je nyní k dostání v našem e-shopu. Objednejte si jej ještě dnes a pořiďte si luxusní doplněk do vaší domácnosti či kanceláře. Nezapomeňte si prohlédnout i další komponenty z kolekce TEMPO ASISTENT a vytvořit si tak svou vysněnou sestavu.

Klikněte zde a objednejte si regál TEMPO ASISTENT NEW 001 ještě dnes!