Noční stolek FOSIL od Tempo Kondela: Krása přírodního masivu pro dokonalou harmonii v ložnici


Noční stolek FOSIL od Tempo Kondela

Ohromující design a precizní zpracování

Noční stolek FOSIL v jednoduchém designu ohromí precizním zpracováním. Promyšlené detaily ho přibližují k dokonalosti a zároveň mu dodávají osobitý charakter. Otvírací úložný prostor poskytuje praktické řešení pro ukládání věcí po ruce.

Vyroben je z masivního borovicového dřeva, které svou přirozeností a jedinečným rázem dodávají tomuto kousku nábytku přidanou hodnotu. Barva je přírodní, neutrální a zapadne do každého interiéru.

Kvalita a pevnost, kterou oceníte i po letech

Noční stolek FOSIL značky Tempo Kondela nejen vyzařuje krásou a elegancí, ale ohromí i svou kvalitou a pevností. Při každodenním používání se nebudete muset bát, že by se tento noční stolek zhroutil pod váhou vašeho předmětu. Bude vám sloužit po mnoho let.

Unikátní výška nožiček a cena, která stojí za to

Noční stolek FOSIL má výšku nožiček 45 cm, čímž umožňuje pohodlné používání i když máte vyšší postavu.

Uvedená cena je velmi příznivá a stojí za to investovat do takového kvalitního kusu nábytku. Navíc, tento noční stolek se dodává v demontu, takže nemusíte řešit složitou dopravu.

Chcete mít doma noční stolek s unikátním charakterem přírodního masivu? Objednejte si Noční stolek FOSIL od Tempo Kondela prostřednictvím tohoto odkazu.

Detail nočního stolků FOSIL od Tempo Kondela