Světle šedá rohová pohovka Miuform Scandic Lagom s rozkládací funkcí – levá variantax


Světle šedá rohová pohovka Miuform Scandic Lagom s rozkládací funkcí – levá varianta

Rohová pohovka Scandic Lagom od značky Miuform dokonale spojuje jednoduchost, funkčnost a estetický design ve jménu švédského hygge stylu. Scandic Lagom je představitelem ideální pohovky určené především do menších interiérů, například obývacích pokojů v panelácích či menších bytů. V pár jednoduchých krocích získáte z pohovky pohodlné a prostorné lůžko na spaní pro návštěvu a nechybí ani úložný prostor pro veškeré lůžkoviny.

Rohová pohovka Miuform Scandic Lagom

Podnož z bukového dřeva v přírodní barvě a její lomené nohy dodávají pohovce lehkost, příjemná látka zase pohodlnost a neopomenutelným elegantním doplňkem jsou také polštáře s dřevěnými, zdobnými knoflíky. Vyberte si svou ideální pohovku z řady Scandic Lagom, která nabízí několik barevných provedení.

Rozkládací funkcionalita pohovky Miuform Scandic Lagom

Pohovka Miuform Scandic Lagom disponuje rozkládací funkcí, která umožňuje v pár jednoduchých krocích změnit pohovku na pohodlné lůžko. Díky této funkcionalitě budete mít vždy k dispozici dostatek prostoru na spaní pro návštěvu, aniž byste museli mít samostatné lůžko. Rozkládání pohovky Miuform Scandic Lagom je velmi snadné a intuitivní.

Úložný prostor pro lůžkoviny

Pohovka Miuform Scandic Lagom disponuje také úložným prostorem, který je ideální pro uložení lůžkovin. Díky této funkci se vám nejen ušetří místo, ale také budete mít veškeré potřebné věci vždy po ruce.

Detail úložného prostoru

Barva čalounění

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Při výběru barvy doporučujeme zvážit nejen vaše přání, ale také vkus a styl vašeho interiéru. Světle šedá barva je velmi oblíbená a univerzální, ale pokud preferujete jinou barvu, máte na výběr z několika dalších barevných provedení.

Nezapomeňte si vybrat barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!