Tmavě zelené elastické prostěradlo AmeliaHome Ruby s bavlnou, 120/140 x 200 cm


Tmavě zelené elastické prostěradlo AmeliaHome Ruby s bavlnou

Pružné a elastické

Pružné a elastické prostěradlo od značky AmeliaHome je vybaveno elastickými gumičkami, díky kterým se vyvarujete nevzhledného krabacení. Tento výrobek se snadno přizpůsobí jakémukoli matraci a je vhodný pro rozměry 120/140 x 200 cm.

Kvalitní materiály

Kvalitní materiály jsou základem pro dobrou a kvalitní a spolehlivou výrobu tohoto předmětu. Prostěradlo je vyrobeno z bavlny a je velmi příjemné na dotek. Jeho tmavě zelená barva si udrží stálost i po mnoha praních a bude skvěle vypadat v jakémkoli interiéru.

Jednoduchá údržba

Jakmile toto pružné prostěradlo od značky AmeliaHome získáte, již se nebudete muset starat o to, zda dobře sedí na vaší matraci. Stačí jej jednoduše nandat a bude perfektně sedět. Stejně tak jednoduchá je i jeho údržba. Lze jej prát v pračce na teplotu 40°C a bez problému ho můžete sušit v sušičce.

Zakoupit můžete na VelkyNabytek.cz

Prostěradlo AmeliaHome Ruby si zakoupíte na internetovém obchodě VelkyNabytek.cz. Na této stránce naleznete nejen výše popsaný výrobek, ale i další produkty od této značky, která je známá svou kvalitou a spolehlivostí.

Produktový odkaz

Pokud si přejete zakoupit toto prostěradlo, navštivte stránku produktu zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/tmave-zelene-elasticke-prosteradlo-s-vysokym-podilem-bavlny-ameliahome-ruby-120-140-x-200-cm.

Galerie

Prostěradlo AmeliaHome Ruby
Prostěradlo AmeliaHome Ruby