Skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm ve světle šedém kovu


Skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm – inspirovaný tradicí, ale s moderními prvky

Celokovový stůl Fermob Bistro je inovativním modelem, který přináší půvab a funkčnost starodávných stolů používaných pro prodejce limonád a rychlého občerstvení na konci 19. století. Se svým světle šedým kovem a průměrem 96 cm se tento stůl perfektně hodí do každého interiéru či exteriéru.

Skládací stůl Fermob Bistro

Kvalitní materiály a testování standardů kvality

Stůl Fermob Bistro Ø 96 cm je vyráběn z prvotřídních materiálů, díky kterým splňuje standardy kvality evropských norem NF EN 581-1 a NF EN 581-2. Exkluzivní systém antikorozní úpravy zaručuje, že stůl bude vyhovovat normám bez ohledu na jeho použití v interiéru nebo exteriéru. Lakuje se anti-UV práškovým lakem standardizovaným testy AFNOR, takže bude odolný na vlivy počasí a slunečních paprsků.

A možnost výběru hned ze 24 barevných odstínů!

Model Fermob Bistro Ø 96 cm se vyrábí ve 24 různých barevných odstínech dle vzorníku. Můžete si tak vybrat odstín, který nejvíce odpovídá Vašim potřebám a vkusu, a rázem Váš interiér či exteriér získá na atraktivitě.

Skládací stůl Fermob Bistro - vzorník barev

Zachovat krásný vzhled stolu Fermob Bistro je snadné a jednoduché

Doporučujeme k čištění použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Tímto jednoduchým postupem si můžete zajistit, že Váš stůl Fermob Bistro bude vypadat jako nový a bude skvěle sloužit po dlouhá léta.

V Codině si můžete zakoupit svůj vlastní kovový skládací stůl Fermob Bistro Ø 96 cm ve světle šedém kovu a dopřát si tak nejen stylový, ale i funkční prvek do Vašeho interiéru či exteriéru. Navštivte náš e-shop na adrese www.codina.cz a vyberte si ze širokého sortimentu produktů. Těšíme se na Vaši návštěvu!