Ručník Bellatex Froté Mozaika – světle šedý, 50 x 100 cm


Froté ručník je velmi savý a příjemný na dotek

Ručník Bellatex Froté Mozaika je vyrobený z kvalitní bavlny a má velmi vysokou gramáž, takže je velmi savý a příjemný na dotek. To z něj dělá perfektní doplněk každé koupelny.

Vyrobeno v České republice

Ručník Bellatex Froté Mozaika je vyroben v České republice, a tak můžete mít jistotu, že se jedná o kvalitní výrobek s precizním zpracováním. Vyrábí se ve velikostech 50 x 100 cm a lze si vybrat ze tří barev – světle šedé, bílé a béžové.

Perfektní pro každou koupelnu

Ručník Bellatex Froté Mozaika je ideální pro každou koupelnu, kde chcete mít kvalitní a příjemný ručník. Navíc vás jistě potěší, že je ekologický a neobsahuje žádné škodlivé látky.

Kde si ho můžete koupit?

Jestliže jste zaujaly vlastnosti ručníku Bellatex Froté Mozaika, můžete si ho zakoupit na této stránce. Cena za jeden kus je více než přijatelná vzhledem k jeho kvalitě a délce životnosti.

Ručník Bellatex Froté Mozaika – bílá, 50 x 100 cm

Závěr

Pokud hledáte kvalitní, příjemný a ekologický ručník pro vaši koupelnu, Ručník Bellatex Froté Mozaika je tou správnou volbou. Vyrábí se v České republice, má vysokou gramáž, je velmi savý a příjemný na dotek a navíc neobsahuje žádné škodlivé látky. Zakoupit si ho můžete na této stránce a to za přijatelnou cenu.