Nová obývací stěna CALABRIA 4 od MEBLINE v dubu zlatém – středobodem vašeho obývacího pokoje!

Pokud chcete dodat svému obývacímu pokoji nový rozměr a vytvořit elegantní interiér, pak je pro vás obývací stěna CALABRIA 4 od MEBLINE tím správným řešením. Tato moderní a vkusná sestava vám nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale také krásný design, který se stane hlavním středem vašeho obývacího pokoje.

Sestava se skládá z následujících dílů:

CL1 – Police závěsná (105/32/32) – 3ks.

CL2 – Závěsná vitrína (45/117/32)

CL3 – Komoda RTV (100/37/43)

CL4 – Komoda RTV (150/37/43)

Odkaz na produktovou stránku zde.

Obývací stěna CALABRIA 4 je vyrobena z pevného a kvalitního materiálu, kterým je lamino v provedení 16 mm. K dispozici jsou dvě krásné barvy: korpus v dubu zlatém a čelo v dubu zlatém, které jsou perfektně sladěny a dodávají celkovému vzhledu sestavy na eleganci.

Tato obývací stěna se skládá z několika univerzálních prvků, které mohou být umístěny jak horizontálně, tak vertikálně. Díky tomu můžete stěnu přizpůsobit podle vašich potřeb a také ji lépe začlenit do vašeho interiéru.

Obývací stěna CALABRIA 4 je moderním a praktickým řešením pro váš obývací pokoj. Neváhejte si ji pořídit a oceněte její krásný a vkusný design, který z ní dělá středobod vašeho obývacího pokoje.

obývací stěna CALABRIA 4

Nábídka velkých obývacích sestav se rozšiřuje. Vyberte si ty nejlepší nápady na svém obývacím pokoji a choťte si zopakovat další architekturu

přehled nejlepších stylů