Bílá komoda s ratanovou výplní: White Label model WLL GUUJI o rozměrech 40 x 38 cm

Pokud máte v interiéru rádi přírodní materiály, pak se vám komoda GUUJI značky WHITE LABEL LIVING jistě zalíbí – její dveře mají výplň z přírodního ratanu. Korpus komody je tvořen lakovanými MDF deskami a doplňuje ho vyšší štíhlá podnož z lakovaného kovu. Dveře komody se zavírají pomocí magnetů a najdete za nimi tři prostorné police. Série GUUJI nabízí více designově sladěných produktů, které budou pohromadě vypadat skvěle.

Popis produktu

Tento nádherný kousek nese název GUUJI a je částí kolekce White Label Living. Jeho název pochází z japonského slova, což znamená „tvář“. A jaké dokonalé tvary komoda má! Komoda má rozměry 40 x 38 cm, takže ji můžete použít na mnoha místech v interiéru.

Bílá komoda s ratanovou výplní

Design komody je skutečně nádherný. Od prvního pohledu na kombinaci bílého lakovaného MDF a přírodního ratanu se zamilujete do tohoto kousku. Vše dohromady tvoří velmi decentní, ale zároveň pronikavý dojem, který působí moderně. Korpus je tvořen mnoha vrstvami MDF, které ve finálním designu vypadají jako jeden celistvý kus. Dveře komody mají výplň z proutí, které je pevně zakotveno vůči korpusu. Dveře se pak zavírají pomocí magnetů.

Prostorový efekt

Klienti, kteří si již koupili tuto komodu, se shodují na tom, že jí lze využít v mnoha různých místnostech. Komoda je malá a kompaktní, ale zároveň stojí na vyšších nohách, díky čemuž vizuálně zvýšila strop. Prostor v místnosti tak působí větší a vzdušnější. Proto je tato komoda ideální volbou pro menší prostory s nízkými stropy.

Zamyslete se, jak by se do vašeho interiéru hodila bílá komoda s ratanovou výplní. Mohla by být osazená v obýváku vedle pohovky, a na ní pak položte dekorativní prvky, jako jsou např. květiny, vázy, či dekorační svíčky. Samozřejmě, tuto krásnou komodu můžete umístit kamkoliv v interiéru a vytvořit tak dokonalý efekt.

Kompaktní bílá komoda s ratanovou výplní

Proč nakoupit u atcomplet.cz?

Jako zákazník si v našem obchodě můžete být jisti, že dostanete pouze kvalitní produkty od renomovaných značek. Všechny naše produkty jsou pečlivě vybírány s ohledem na kvalitu materiálů i výroby, aby vám mohly sloužit co nejdéle a bez problémů. Komoda WLL GUUJI není výjimkou – je vyrobena z odolných materiálů a osobitý design ji činí vynikající volbou do každého interiéru.

Navštivte náš e-shop na adrese https://www.atcomplet.cz/produkt/white-label-cerna-lakovana-komoda-s-ratanovou-vyplni-wll-guuji-40-x-38-cm a objednejte si nyní bílou komodu WLL GUUJI.